سکته قسمت ۲۹

سکته قسمت ۲۹/سال تولید ملی – حمایت از کار و سرمایه ایرانی/ مذاکرات هسته ای ایران / مذاکره ۵+۱ / سعید جلیلی و اشتون/اردوغان به ایران آمد/درخواست برای اجرای نشست/از تو به یک اشاره از من به سر دویدن/ اطلاعات ۳ میلیون کارت عابربانک منتشر شد / بهار و سبزی و باران و آبگرفتگی . سیل در مترو/ به جای قطار در مترو، آب می آید/ قایق به جای مترو / چمران هم ساندیس خور شد / الهام: رهبر انقلاب برای جلوگیری از بیکاری، برخی از چهره های سیاسی را عضو تشخیص مصلحت نظام کرده/ خاطره ی نامه ی ۷ بندی هاشمی به امام که یکی از آن ها مذاکره با آمریکا بود/ اسرائیل و انگلیس هم از اوباما یاد گرفتند و پیام نوروزی دادند/تبلیغات انتخاباتی مجلس به شیوه ی بزن برقص!

دریافت با فرمت flv

دریافت با فرمت ۳gp

Share

1 پاسخ به سکته قسمت ۲۹

  1. سرباز ولایت می‌گوید:

    با فرا رسیدن زمان برگزاری مسابقات فرمول۱ مردم بحرین به اعتراضات خود افزودن و خواهوان لغو این مسابقات شدند زیرا که رژیم آل خلیفه با برگزاری این مسابقت در پی آن بود که فضای کشورش را آرام و عادی به دنیا نشان دهد.
    کلیپی نیز با همین موضوع وبا نام “فرمول خون” ساخته شده که شما را دعوت به دیدن آن و درصورت امکان پخش آن میکنم.
    پیروز و موفق باشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>