فیلم حمله اراذل و اوباش به یک طلبه” علی خلیلی”

به گزارش آتی نیوز به نقل از کیهان، علی خلیلی طلبه ۲۰ ساله که شب هنگام به اتفاق دو نوجوان از مراسم جشن نیمه شعبان عازم منزل بود در راه با گروهی از اراذل و اوباش مواجه می شود که دختر جوانی را محاصره کرده و مورد آزار قرار می دادند.
وی که متوجه این صحنه و بی توجهی مردم حاضر نسبت به آزار دختر جوان شده بود به میان جمع رفته و از آنان خواست که دست از شرارت و رفتار ناشایست خود بردارند که ناگهان از سوی اشرار پراید و موتورسیکلت سوار مورد حمله قرار گرفت.اراذل و اوباش بعد از ضرب و شتم این طلبه جوان و دو نوجوان همراهش با قمه شاهرگ وی را قطع کردند.
بنا به گفته همراهانش بعد از این حادثه علی خلیلی نقش زمین شد و بیهوش گردید.
آنان به خبرنگار کیهان گفتند: علی رغم مراجعه به پاسگاه ۱۴۴ تهران پارس مسئول کشیک به ما گفت بدون حکم قضایی قادر به انجام هیچ کاری نمی باشند و از انجام هر نوع کمکی خودداری کرد. اگرچه محل زندگی این اشرار و شماره پلاک خودرو عاملان توسط دو نفر از شاهدان شناسایی و به ماموران پاسگاه اطلاع داده شده است اما تاکنون اقدامی در جهت دستگیری این اشرار انجام نشده و آنان همچنان آزاد می باشند!
گفتنی است این طلبه جوان با ماشین عبوری به بیمارستان سه راه تهران پارس منتقل شد ولی آنان حاضر به پذیرش او نشدند و بالاجبار او را به بیمارستان عرفان واقع در منطقه سعادت آباد بردند که در آنجا تحت عمل جراحی قرا رگرفت. در حال حاضر این طلبه در کما بسر می برد و به گفته پزشکان احتمال دارد به علت خونریزی شدید و نرسیدن خون به مغزش دچار ضایعه مغزی شود.
گفتنی است تا پیش از این حادثه علی خلیلی در حوزه علمیه ازگل مشغول تحصیل بود.
بنابر گزارش خبرگزاری فارس ۵ بیمارستان رسول اکرم(ص)، امام حسین(ع)، شهدای تجریش، امام سجاد(ع) و پارسیان از پذیرش این طلبه جوان به علت وخیم بودن اوضاع جسمانی اش خودداری کردند و در نهایت مضروب توسط دوستانش به بیمارستان خصوصی عرفان واقع در غرب تهران منتقل شد.مسئولان این بیمارستان نیز شرط پذیرش طلبه جوان را واریز مبلغ ۶ میلیون تومان به حسابداری بیمارستان اعلام کردند که در نهایت با پرداخت ۵ میلیون تومان علی خلیلی پذیرش و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
چه کسی
باید پاسخگو باشد؟
جای بسی تاسف است که علی رغم تاکیدات مکرر مسئولان وزارت بهداشت و قوه قضاییه در مورد پذیرش مصدومان حوادث و بیماران بدحال، بیمارستان های دولتی هم چنان رویه سابق خود را در پیش گرفته اند و ارزشی برای نجات زندگی افراد بدحال قائل نیستند. در شرایطی که ثانیه ها برای طلبه جوانی که شاهرگ حیاتی اش قطع شده است ارزشمند است بی مسئولیتی و خودداری بیمارستان های دولتی از پذیرش این ناهی از منکر جوان و امثال او چگونه باید مورد بررسی و مجازات قرار گیرد؟

فرمتflv

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>