توطئه بزرگ ضدایرانی در المپیک لندن

چند روز بیشتر به برگزاری مسابقات المپیک لندن باقی مانده است و ورزشکاران کشورهای مختلف به مرور و در کاروان های ورزشی عازم لندن می شوند تا در مراسم افتتاحیه حاضر شوند.
اما این دوره رقابت های المپیک لندن بیشتر از دوره های قبلی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. در این یادداشت سعی داریم به چرایی این موضوع بپردازیم:
برای بررسی پشت پرده های المپیک لندن نیاز است گریزی به اتفاقات سیاسی چند ماه گذشته بزنیم؛
از ابتدای سال انفجارهایی در کشورهای گوناگون از قبیل انفجار در تایلند، هندوستان و انفجار اخیر که در یک اتوبوس در بلغارستان رخ داده است که رژیم صهیونیستی بدون ارائه مدرک محکمه پسندی مسئولیت این انفجارها را به گردن جمهوری اسلامی ایران انداخت.
اما از سوی دیگر اخبار پشت پرده از المپیک نشان می دهد جهانیان برای یک اتفاق تازه شبیه به ماجرای ۱۱سپتامبر آماده می شوند. زمینه سازی ها از لندن بیانگر وقوع یک انفجار یا کشتار دسته جمعی در حین بازی های المپیک است که با توجه به زمینه سازی ها در سال های گذشته، این اتفاق به گردن اسلامگرایان و در دیدگاه متفاوت می توان از این انفجارها به عنوان بهانه ای برای شروع یک نزاع جدید جهانی بهره برد.
در ادامه این ادعا می توان انتشار کاریکاتوری در فضای مجازی را آورد که در آن سایه ای از دکتر احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران بر روی نماد المپیک افتاده و در صدر آن نوشته شده است: ”بلندی سایه احمدی نژاد؛ تهدیدی بر المپیک لندن”…

دریافت با فرمت wmv

مطلب مرتبط در فرهنگ نیوز

Share

دیدگاه‌ها بسته هستند.